Centrum Zdrowia ASGO to miejsce, dzięki któremu zyskujesz pewność, że to co najcenniejsze – Twoje zdrowie – jest w dobrych rękach.

W Centrum Zdrowia ASGO każdy pacjent może liczyć na rozwiązanie swojego problemu.

Jesteśmy wyspecjalizowaną placówką medyczną, dysponującą wykwalifikowaną kadrą i profesjonalnym sprzętem terapeutycznym.

Na rynku usług medycznych doceniane są zarówno nasze kompetencje, jak i kompleksowość świadczonych przez nas usług. Każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze doświadczenie i wiedza przekładały się na efekty leczenia, satysfakcję naszych pacjentów i poprawę jakości ich życia. Dlatego oprócz zapewniania kompleksowych usług rehabilitacyjno-medycznych oraz osteopatycznych propagujemy profilaktykę i promujemy szeroko pojętą dbałość o zdrowie, oferując naszym pacjentom dedykowane programy i zajęcia ogólnorozwojowe.

Efektywne leczenie wymaga nie tylko profesjonalnej wiedzy i fachowego podejścia, ale też uwagi i zrozumienia dla potrzeb chorych. ASGO wyróżnia się indywidualnym podejściem do pracy z pacjentem na każdym etapie leczenia. Bezpośredni kontakt terapeuty i pacjenta, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik leczenia pozwala nam osiągać efekty, z których jesteśmy dumni.

Klauzula informacyjna Centrum Zdrowia ASGO

Dla kogo ASGO?

Swoją ofertę kierujemy do pacjentów w każdym wieku: od niemowląt po seniorów. Oferujemy kompleksową opiekę osobom po urazach ortopedycznych, z zespołami neurologicznymi oraz bólowymi. Zapewniamy specjalistyczną pomoc medyczną kobietom w ciąży, sportowcom oraz dzieciom. Oferujemy wsparcie nie tylko osobom liczącym na szybki powrót do zdrowia, ale też wszystkim, którzy przykładają wagę do dobrego samopoczucia, dbają o zachowanie formy i pragną żyć aktywnie.